Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Movies 2020
Публикувано на: 24 Окт 2019 19:24

Добро число на годината. Дали и филмите ще са добри?

Какво очаквате Вие като заглавия?

Веднага представям филм с дата на излизане... 1ви януари 2020:

Antlers

Признавам си че не е нищо особено като предпоставка или трейлър, но все пак две неща:

1) Режисьор е Гийермо дел Торо.

2) Участва Императрицата. :D

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Горд Пролетарий
Аватар
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Movies 2020
Публикувано на: 01 Ное 2019 18:41

Профил Skype

Аватар
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Публикувано на: 06 Ное 2019 21:05

Wtf
James Dean to be digitally resurrected by CGI to play major role in Vietnam War film Finding Jack

Профил Skype

Аватар
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Публикувано на: 12 Ное 2019 15:00

holy cow
they did it @_@

Определено са го подобрили и сега донякъде искам да го видя само заради усилията, които са вложили :oops:

Профил Skype

Аватар
В момента играе: нищо, мързи ме
Публикувано на: 12 Ное 2019 18:29

^ Нямам никъв интерес към тоя филм и единствената причина да знам за него е целия сеир преди няколко месеца, но само на мен ли това ми мирише на умишлен publicity stunt? Тип пускаме някъв скалъпен трейлър, в който титулярният герой изглежда като говно (ама толкова говно, че да се чудиш как е минало през quality control), Интернета почва да реве и миймва, избутвайки филма в trending секциите на почти всички социални медии, въпреки че target аудиторията на Соник едва ли щеше да генерира подобен интерес дори и да изглеждаше така от първия път. Студиото излизат с извинения и обещания, че ще оправят филма почти веднага след backlash-a. Минават няколко месеца и излиза трейлър, който изглежда ок (ем, доколкото филм от жанра на семейни комедии комбиниращи live action и анимационни герои, тип Garfield 2004, е способен да изглежда добре :lol: ) и Интернетът пак гръмва, тоя път от хора, които се редят да се прехласват колко по-добре изглежда и да тупат Paramount по рамото метафорично за това, че са послушали критиките, въпреки че филмът пак си изглежда като generic детско филмче, доящо носталгията на дъртаците, които ще водят децата си на кино.

И в крайна сметка филмът пак trend-ва навсякъде, този път позитивно, и най-вероятно ще привлече много по-голяма аудитория от хора (гарантирам доста такива, които иначе нямаше ги ебе за холивудски филм по дърта поредица от платформъри за мега бърз син таралеж :lol:), които вече имат някъв интерес да видят дали ще им се оправдaят очакванията + купища деца (щото дизайнът си е доста cute, няма да лъжа :oops: ).

Ако нещата зад кулисите са тoлкова конспиративни, колкото ги изкарах тука, това сигурно е един от най-гениалните (и подли) маркетингови ходове, които съм виждал :D Няма да го гледам, но gotta respect the game

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com