Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Ще бъде ли як Blizzcon 2019?

Разбира се, hail the Blizzard Overlords!    14%  14%  [ 1 ]
 Може би ще има няколко добри неща.    43%  43%  [ 3 ]
 По-скоро не.    0%  0%  [ 0 ]
 Загубил съм всякаква надежда за Blizzard :(    29%  29%  [ 2 ]
 Не ми пука.    0%  0%  [ 0 ]
 2012    14%  14%  [ 1 ]
Общо гласове : 7
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Blizzcon 2019 (in 23 days)
Публикувано на: 09 Окт 2019 18:19

Драснах една новина и аз сутринта:

http://pcmania.bg/Blizzard-%D0%BD%D0%B0 ... wsId=15437

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 09 Окт 2019 20:40

Не знам защо хората забравят, че Blizzard са компания и като такава имат финансова отговорност както към инвеститорите си, така и към работниците си. Естествено, че когато е заплашена с отрязването на един от най-големите гейм пазари на планетата, компанията ще се предпази от тази евентуалност с "отстраняване" на изказване, което вече е било разпространено навсякъде и на практика изговането на един човек, който е причинил финансовата заплаха за компанията. Дори на ниво личност ако проблемът беше представен като "или сваляте видеото или ви пада заплатата с 50%" не съм сигурен колко човека биха оставили видеото, камо ли пък корпорация, при която много по-лесно се наблюдава ефекта на страничния наблюдател.

От друга страна според мен, ако видеото не беше отстранено, никой от незасегнатите от проблема нямаше да му обърне внимание и много по-малко хора щяха да негодуват срещу ситуацията в Хонг Конг.

Профил

Аватар
Online Онлайн
Публикувано на: 09 Окт 2019 23:58

Всъщност това е гениален ход от страна на Blizzard.

Хем се подмазват турбо мощно на огромната си и все така растяща китайска фен-база,
хем и доста умело се вписват в Западния манталитет на "лош Пи-Ар нЕма", при който ако можеш да направиш скандал и шоу от нещо безобидно, можеш само да спечелиш.
(стига наистина да си остане безобидно, разбира се)

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Горд Пролетарий
Аватар
В момента играе: Serious Sam
Публикувано на: 10 Окт 2019 11:40

Мисля, че в множеството си китайския народ (обикновения) симпатизира на протеста. :D Само че тоя дето може да отреже достъпа на близард до китайския пазар не е народа, а е властта. И както каза Сентри - Близ мислят за пазара и финансовата си стабилност напълно логично. Или казано иначе - "Пазарът реши!". :lol:

Профил Skype

Аватар
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Публикувано на: 12 Окт 2019 03:15

Близард най-накрая се изказаха:
https://news.blizzard.com/en-us/blizzar ... tournament

tl;dr крият се зад техните правила и настояват, че решенията, които са взели не са били повлияни от отношенията им с Китай. Всеки имал право на мнение, но няма да позволят турнирите им да бъдат платформа за политически изгледи и щели да накажат всеки, независимо от позицията им.

про плейър-а ще получи наградата си от турнира и бан-ът му е намален до 6 месеца
кастърите също са с намален бан до 6 месеца, но afaik си остават уволнени от работата им

Слабо... :? :(

Бтв не съм виждал r/hearthstone да гори толкова брутално и то в продължение на няколко дни :lol:
Разни американски сенатори се изказали против Близз и ситуацията вече се покрива от всякакви новинарски емисии/ сайтове :lol:

Репутацията на good guy blizzard е мъртва и ще отнеме поне няколко години и доста солидни игри, за да бъде възстановена 8)

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 12 Окт 2019 08:32

Хамериканските медии пак си чешат езиците за глупости. Силата на Blizzard винаги е била игрите и само трябва да изкарат нещо изключително и никой няма и да помни за въпросния "инцидент".

Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Публикувано на: 14 Окт 2019 21:48

nqmate li telefoni :?: :? :shock: :lol:

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...

Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com