Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Ще бъде ли як Blizzcon 2019?

Разбира се, hail the Blizzard Overlords!    20%  20%  [ 1 ]
 Може би ще има няколко добри неща.    60%  60%  [ 3 ]
 По-скоро не.    0%  0%  [ 0 ]
 Загубил съм всякаква надежда за Blizzard :(    20%  20%  [ 1 ]
 Не ми пука.    0%  0%  [ 0 ]
 2012    0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 5
Автор Съобщение

Аватар
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Blizzcon 2019 (in 45 days)
Публикувано на: 14 Сеп 2019 02:55

Blizzcon 2019

Image

Цитат:
BlizzCon 2019 · Anaheim Convention Center
Welcome to the most epic family reunion on the planet. BlizzCon is a place where friendships are forged, heroes come to life, and the most passionate community in the world takes center stage. Get ready for a weekend filled with camaraderie, cosplay, competition, and geeking out over all things gaming. We can’t wait to welcome you back home.

BlizzCon 2019 Show dates & hours:
Pregame Festivities: Thursday, October 31, 9 a.m. - 5 p.m. PDT
Night at the Faire: Thursday, October 31. 4 p.m. - 8 p.m. PDT (Benefit Dinner and Portal Pass holders only)
BlizzCon Benefit Dinner: Thursday, October 31. 7 p.m. - 11 p.m. PDT

Main Event:
Friday, November 1. 9:30 a.m. - 10 p.m. PDT
Saturday, November 2. 9:30 a.m. - 10 p.m. PDT
Официален сайт.

Знам, че е малко рано, но понеже в темата за Reforged се заформи дискусия, предлагам да продължим тук, за да поддържаме някакъв ред.
(също така по този начин аз имам честа да направя темата, хе-хе 8))

Нека тук да обсъждаме всички неща свързани с Blizzard и продуктите им в следващите няколко месеца, всеки да каже какво очаква да види, разни слухове/ спекулации и т.н. :)

Профил Skype

Аватар
Online Онлайн
Заглавие: Re: Blizzcon 2019 (in 48 days)
Публикувано на: 14 Сеп 2019 09:25

Копирам си поста от темата за Reforged, за да видим колко от нещата ще съм уцелил :D

Тая година ще стрелят наведнъж и по всички направления.

Неща, които силно вероятно ще се случат на този:

1) Покрай WoW правят някакви по-различни неща, така че там със сигурност ще има силен анонс - едновременно последния пач с края на настоящия експанжън, за първи път пазен в такава тайна като story, както и новия, който се очаква да е нещо по-голямо от стандартното тоя път. С инерцията от Classic + WC Reforged се очаква WC франчайза да има лек ребранд и да влезе в някаква мини "ера" на възход, така че някакъв world revamp, по-сериозно бърникане по системите и т.н. са силно чакани неща за WoW.

2) WC: Reforged с дата на излизане, която ще бъде до края на годината. Едновременно радват старите фенове и създават още една входна точка за навлизане във франчайза за новите, особено след като са решили леко да барнат историята и дизайните, за да ги доближат до визията на WoW.

3) Diablo 4. Време е - казано не просто като wishful thinking. Още миналата година ни готвеха, че ще покажат нещо, но явно не са успели да скалъпят демо. Година по-късно са имали времето да го направят, но също така от бизнес и пиар гледна точка са меко казано притиснати в ъгъла. Хората искат Diablo 4, това е едно на ръка. Същевременно имат готова мобилна игра по Diablo, която НЕ МОГАТ да пуснат, преди да са дали на феновете това, което искат, защото ще катастрофират релийза. Оценката на зрителите за Diablo Immortal в youtube е красноречив. Diablo Immortal без Diablo 4 = пълен крах.

Diablo Immortal + Diablo 4 може и да има шанс. Във всеки случай е доста интересно как ще се опитат да представят наново мобилната игра след кошмара от миналата година.

+ евентуално Diablo Netflix анимация, може би и някакъв друг синематик опит с друг франчайз.

4) Overwatch revamp/Overwatch 2. Евентуално. Ако не на тоя, със сигурност на следващия Близкон. Играта все още се играе, може би ще успее да избута още година.

5) Малко чекиики около HotS, която е в maintenance процес, Hearthstone експанжън, Starcraft-a май е съвсем мъртъв вече.

6) Още някоя мобилна авантюра, с анонса на която ще се внимава доста този път :D

- Алминатора

Профил

Цар
Аватар
Публикувано на: 15 Сеп 2019 14:06

Да, SC мисля че официално приключи. Иначе очакванията са за доста засилено WoW/WC присъствие + някакъв анонс за Диаблото че най-сетне да вземат да пуснат и Имортала, че отдавна го чакам. :lol: :arrow:

Профил Skype

Публикувано на: 15 Сеп 2019 15:41

Както е приключил стар крафт-а, представи си близз да извадят един търд пърсън във вселената, със стори телинга на масс ефект, мултито и динамиката на дестини+мазния геймплей който близз си могат и такова приключване ще има,че милиардите ще валят на камари.

Профил

Аватар
Online Онлайн
Публикувано на: 15 Сеп 2019 16:09

Я земи тая салфетка малко да си обършеш лигата :lol:

Аз не вярвам, че Blizzard могат да направят такава игра вече, ако някога са могли изобщо - и нямам предвид от гледна точка на това да получат зелена светлина за такъв бизнес модел, а чисто като способности и фокус на студиото.

- Алминатора

Профил

Цар
Аватар
Публикувано на: 15 Сеп 2019 18:21

Ако можеха, щяха да пуснат Ghost още едно време - колкото и на някои да не им се иска или вярва наистина не мисля че някога са били способни да направят такава игра и очевидно и тe го схващат.

Впрочем не знам защо изобщо го разбра все едно говоря за целия франчайз, говоря за двойката - настоящото проявление на SC. Свършена е. :arrow:

Профил Skype

Публикувано на: 15 Сеп 2019 22:13

Знам, че говориш за стратегията, просто ползвах контекста за да изразя моето виждане по въпроса. Иначе, според мен могат да пуснат такава игра. Огромно студио са и със огромни финанси. Не е нужно отначало да пускат огромна игра, просто да пуснат някаква основа и после-длц-та, сезони, чаптъри или там както мислят да го доят. Факта, че навремето изкараха УоУ, игра изпреварила с много времето си, е достатъчен показател. Особено пък сега бънджи като се отцепиха, какъв по-добър повод да оползотворят вселената, само трябва да имат топки, това е.

Профил

Аватар
Публикувано на: 15 Сеп 2019 23:31

moroel написа:
представи си близз да извадят един търд пърсън във вселената, със стори телинга на масс ефект, мултито и динамиката на дестини+мазния геймплей който близз си могат и такова приключване ще има,че милиардите ще валят на камари.

:lol: :lol: :lol:

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Заглавие: Re: Blizzcon 2019 (in 45 days)
Публикувано на: 17 Сеп 2019 00:21

Добре де, в такъв случай какво очакваме от диабло 4? Ясно е, че от към арт, графика, геймпей нещата ще са екстра, но другото? Щом нямат тази креативност, какво ново ще има в д4, като системи? Или ще е още от същото? Защото ако е така, не ги виждам..

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com